Koszyk

Zwroty i reklamacje

 

Naszym priorytetem jest jak najszybsze i bezpieczne dostarczenie do Ciebie towaru.

Koszty przesyłki zależą od wybranej formy płatności

Zwroty

W ciągu 14 dni zwrócimy Tobie pieniądze bez zadawania pytań.

Zasady działania 14 dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy: - Jeżeli uznasz, że z jakiegokolwiek powodu otrzymany towar nie spełnia Twoich oczekiwań, a nie został uszkodzony, napisz o tym do nas sklep-monter@wp.pl i odeślij przesyłkę w ciągu 14 dni od daty poinformowania nas o zamiarze odstapienia od umowy na adres: F.H.U Mon-Ter , ul. Wojska Polskiego 40 97-400 Bełchatów.

Po otrzymaniu towaru od Ciebie zwrócimy Tobie jego wartość oraz koszty przesyłki na wskazane konto lub przekazem pocztowym na Twój adres.

Ponosisz jedynie koszty odesłania towaru do naszego sklepu.

Podsumowując, masz 14 dni na darmowe zapoznanie się z naszym towarem.

Jesteśmy dla Ciebie i działamy z myślą o Tobie, dlatego gwarantujemy dobre zakupy bez ryzyka.

Reklamacje dotyczące Towarów

  • Sprzedawca odpowiada wobec Klienta, w tym również Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady na zasadach określonych w art. 556 – 576 Kodeksu cywilnego.
  • Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres F.H.U Mon-ter ul. Wojska Polskiego 40 97-400 Bełchatów
  • Celem rozpatrzenia reklamacji Klient powinien przesłać lub dostarczyć reklamowany Towar, jeżeli jest to możliwe dołączając do niego dowód zakupu. Towar należy dostarczyć lub przesłać na adres wskazany w pkt. 2 powyżej.
  • Sprzedawca zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni.
  • W przypadku braków w reklamacji Sprzedawca wezwie Klienta do jej uzupełnienia w niezbędnym zakresie niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 7 dni, od daty otrzymania wezwania przez Klienta. Sprzedawca zwraca Klientowi koszty przesyłki.
  • Sprzedawca nie jest producentem Towarów. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach, oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.

  1. Reklamacje w zakresie świadczenia usług drogą elektroniczną
  • Klient może zgłaszać Sprzedawcy reklamacje w związku z funkcjonowaniem Sklepu i korzystaniem z Usług. Reklamacje można zgłaszać pisemnie na adres: F.H.U Mon-ter ul. Wojska Polskiego 40 97-400 Bełchatów na adres poczty elektronicznej:sklep-monter@wp.pl lub przy użyciu formularza kontaktowego.
  • W reklamacji Klient powinien podać swoje imię i nazwisko, adres do korespondencji, rodzaj i opis zaistniałego problemu.
  • Sprzedawca zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona. W przypadku braków w reklamacji Sprzedawca wezwie Klienta do jej uzupełnienia w niezbędnym zakresie w terminie 7 dni, od daty otrzymania wezwania przez Klienta.